Sukcesy absolwentów

SUKCESY NASZYCH ABSOLWENTÓW

         Nasz Punkt Przedszkolny założył sobie za cel sprawdzenie, jak nasi absolwenci radzą sobie w szkole

oraz jakie umiejętności i zdolności osiągnęli opuszczając mury naszej placówki.

Absolwenci, którzy ukończyli przedszkole w 2010 roku,

obecnie są uczniami Publicznej Szkoły Podstawowej w Nowym Korczynie

  • Paweł Jasiak, Karolina Juszczyk, Gabriela Stankiewicz zdobyli wyróżnienie  w Ogólnopolskim
    Konkursie 
    Ekologiczno-Przyrodniczym – 2013/2014
  • Gabriela Stankiewicz – II miejsce w Szkolnym Konkursie Ortograficznym – 2013/2014
  • Kamila Parlak – I miejsce, Justyna Bielaś – II miejsce, Adrianna Mazur – III miejsce
    w Szkolnym Konkursie Czytelniczym ,,Andersen i jego baśnie’’ – 2013/2014
  • Eryk Modzelewski – II miejsce, Jakub Borek – III miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym
    ,, Cuda z odpadów” – 2013/2014
  • Gabriela Stankiewicz – udział w Powiatowym Etapie Konkursu Literackiego
    ,,Skrzydłem wiatru pisane…’’ – 2014/2015
  • Karolina Juszczyk, Justyna Bielaś – wyróżnienie w Powiatowym Konkursie plastycznym
    ,, Czyste Środowisko – najlepsze uzdrowisko” – 2014/2015
  • Jakub Borek – II miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim – 2014/2015
  • Adrianna Mazur, Eryk Modzelewski – III miejsce w Szkolnym Konkursie Ortograficznym – 2014/2015
  • Gabriela Stankiewicz – zastępca przewodniczącego szkoły w roku szkolnym 2014/2015
  • Gabriela Stankiewicz, Adrianna Mazur, Karolina Juszczyk – udział w Gminnej Uroczystości
    z okazji rocznicy Zbrodni Katyńskiej – 2014/2015
  • Karolina Juszczyk – II miejsce, Gabriela Stankiewicz – III miejsce, Oskar Szumilas
    IV miejsce w Szkolnym Konkursie ,,Znawcy starożytności’’ – 2015/2016
  • Kamila Parlak – I miejsce w kat. Wiersz, Aleksandra Bielaś – I miejsce w kat.
    Kronika w Gminnym Konkursie Literackim organizowanym przez Towarzystwo Miłośników
    Ziemi Korczyńskiej – 2015/2016
  • Adrianna Mazur – I miejsce, Gabriela Stankiewicz – III miejsce, Karolina Juszczyk –
    IV miejsce w Powiatowym Konkursie Mitologicznym w Busku-Zdroju – 2015/2016
  • Aleksandra Bielaś, Gabriela Stankiewicz, Karolina Juszczyk – wyróżnienie
    w Szkolnym Konkursie Ortograficznym ,,Mistrz Ortografii” -2015/2016
  • Oskar Szumilas – I miejsce w Gminnym Konkursie Warcabowym – 2015/2016
  • Jakub Borek – wyróżnienie w Ponidziańskim Konkursie Historycznym pod hasłem
    ,,Żołnierze Wyklęci – Bohaterowie Niezłomni Antykomunistycznego Podziemia’’ 2015/2016
  • Paweł Jasiak – II miejsce w Szkolnym Konkursie Języka Angielskiego – 2015/2016
  • Kamila Parlak – wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Literackim – 2015/2016
  • Gabriela Stankiewicz – przewodnicząca szkoły – 2016/2017
  • Adrianna Mazur – III miejsce ( kl.IV-VI) w III Gminnym Konkursie Piosenki Angielskiej – 2016/2017
  • Eryk Modzelewski – wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Ortograficznym ,,Mistrz Ortografii’’ – 2016/2017
  • Gabriela Stankiewicz – Laureat w Wojewódzkim Konkursie Humanistycznym -2016/2017
  • Adrianna Mazur – I miejsce, Paweł Jasiak – III miejsce w Powiatowym konkursie Mitologicznym – 2016/2017

Absolwenci, którzy ukończyli przedszkole w 2011 roku, obecnie są uczniami

Publicznej Szkoły Podstawowej w Nowym Korczynie

  • Amelia Przeniosło – udział w Gminnym Konkursie Recytatorskim,, Świat wokół nas’’ – 2011/2012
  • Izabela Szymańska – II miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim
    ,, Wszystkie dzieci nasze są…’’ – 2012/2013
  • Emilia Jasiak, Kamila Jaroszek, Krzysztof Naporowski, Oliwier Pakuła, Amelia Przeniosło,
    Karol Świech,   Izabela Szymańska –
    wzorowi uczniowie – 2012/2013                                  
  • Oliwier Pakuła – II miejsce, Krzysztof Naporowski – III miejsce, Emilia Jasiak –wyróżnienie
    w Powiatowym Konkursie Czytelniczym ,, Ewa Szelburg-Zarembina
    i przyjaciele’’ – 2013/2014
  • Emilia Jasiak – I miejsce w I Gminnym Konkursie Piosenki Angielskiej – 2013/2014
  • Bartłomiej Smoliński – wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Plastycznym
    ,,Jestem Przyjacielem przyrody’’ – 2013/2014
  • Izabela Szymańska – III miejsce w Szkolnym Konkursie Ortograficznym
    ,,Przyjaciel ortografii’’ – 2013/2014
  • Oliwier Pakuła – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym ,,Żaczek’’ – 2013/2014
  • Krystian Misiaszek, Bartłomiej Smoliński – dyplom za 100% frekwencję -2013/2014
  • Kamila Jaroszek, Emilia Jasiak, Krzysztof Naporowski, Olaf Piotrowski.Oliwier Pakuła,
    Izabela Szymańska –
    wzorowi uczniowie – 2013/2014
  • Amelia Przeniosło – udział w Eliminacjach XII ,,Małego’’ Powiatowego Konkursu Recytatorskiego
    klas 0-III  ,,Rodzina razem się trzyma” – 2014/2015
  • Amelia Przeniosło – II miejsce, Emilia Jasiak – III miejsce w II Gminnym Konkursie
    Piosenki Angielskiej – 2014/2015
  • Krzysztof Naporowski – I miejsce, Izabela Szymańska, Emilia Jasiak –
    II miejsce w Szkolnym Konkursie Ortograficznym ,,Mistrz ortografii’’ – 2014/2015
  • Emilia Jasiak, Kamila Jaroszek, Krystian Misiaszek, Krzysztof Naporowski, Oliwier Pakuła,
    Amielia Przeniosło, Bartłomiej Smoliński, Karol Świech –
    IV miejsce w Świętokrzyskiej
    Miniolimpiadzie ,,Turniej Gier i Zabaw dla uczniów klas I-III w Oleśnicy’’ pod patronatem Marszałka Województwa
    Świętokrzyskiego Pana Adama Jarubasa – 2014/2015
  • Kamila Jaroszek, Emilia Jasiak, Krzysztof Naporowski, Oliwier Pakuła,Olaf Piotrowski,
    Izabela Szymańska – wzorowi uczniowie – 2014/2015
  • Krzysztof Naporowski – wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Ortograficznym ,,Mistrz Ortografii” -2015/2016
  • Emilia Jasiak, Oliwier Pakuła – I miejsce, Olaf Piotrowski – II miejsce
    w Szkolnym konkursie Języka Angielskiego – 2015/2016
  • Olaf Piotrowska – pełnił funkcję sekretarza w Samorządzie Szkolnym – 2016/2017
  • Emilia Jasiak, Amelia Przeniosło – I miejsce w I Gminnym Konkursie Czytelniczym zorganizowanym
    przez Gminną Bibliotekę Publiczną oraz Gminny Ośrodek Kultury – 2016/2017
  • Amelia Przeniosło – III miejsce, Izabela Szymańska – wyróżnienie w Gminnym Konkursie
    Recytatorskim – 2016/2017
  • Emilia Jasiak, Amelia Przeniosła – I miejsce w kategorii Zespoły (kl. IV-VI) w XV Międzygminnym
    Przeglądzie Kolęd i Pastorałek w Solcu Zdroju – 2016/2017
  • Bartłomiej Smoliński – udział w III Gminnym Turniej Warcabowym -2016/2017
  • Krzysztof Naporowski – II miejsce, Oliwier Pakuła – III miejsce, Olaf Piotrowski –
    IV miejsce w Powiatowym Konkursie Mitologicznym – 2016/2017
  • Krzysztof Naporowski – II miejsce, Izabela Szymańska – III miejsce w Szkolnym Konkursie
    Ortograficznym ,,Mistrz Ortografii’’ – 2016/2017
  • Olaf Piotrowski – II miejsce, Emilia Jasiak – III miejsce w III Świętokrzyskim Konkursie
    Plastyczno – Literackim -2016/2017

Absolwenci, którzy ukończyli przedszkole w 2012 roku,

obecnie są uczniami Publicznej Szkoły Podstawowej w Nowym Korczynie

  • Zuzanna Górna – II miejsce w Międzygminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek
    w Solcu-Zdroju – 2013/2014
  • Krystian Leśniak – II miejsce, Sandra Wolańska – II miejsce, Smolińska Anna
    III miejsce, Nicola Krzyżek,  Kinga Marek, Wiktor Wężowicz – wyróżnienie

    w Szkolnym Konkursie Plastycznym ,,Jestem przyjacielem przyrody’’ – 2013/2014
  • Roksana Szumilas – I miejsce w I Gminnym Konkursie Piosenki Angielskiej ; udział
    w Powiatowym Konkursie Recytatorskim – 2013/2014
  • Sandra Wolańska – udział w Konkursie Plastycznym organizowanym przez Agencję Rynku Rolnego
    w Kielcach  ,, I dziewczyny i chłopaki wiedzą co to zdrowia smaki’’ – 2013/2014
  • Bartosz Śnieżny – I miejsce, Roksana Szumilas – II miejsce, Maciej Gadawski –
    III miejsce w III Powiatowym Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym
    ,,Wiersze Marii Konopnickiej” – 2014/2015
  • Roksana Szumilas – I miejsce w Eliminacjach XII ,,Małego’’ Powiatowego Konkursu Recytatorskiego
    klas 0-III ,,Rodzina razem się trzyma’’ – 2014/2015
  • Roksana Szumilas – I miejsce w II Gminnym Konkursie Piosenki Angielskiej – 2014/2015
  • Maciej Gadawski – I miejsce, Roksana Szumilas, Bartosz Śnieżny – II miejsce
    w Szkolnym Konkursie Ortograficznym ,,Mistrz ortografii’’ – 2014/2015
  • Sandra Wolańska – II miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim pod hasłem
    ,,Niezapominajka w poezji” – 2014/2015
  • Wiktor Wężowicz – I miejsce, Bartosz Śnieżny – II miejsce, Sylwia Pisarczyk –
    III miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym ,,Ziemia naszym domem” – 2014/2015
  • Kacper Bonar, Tadeusz Ćwiek, Nicola Krzyżek, Krzysztof Nowak, Kinga Marek,
    Jakub Misiewicz, Dominik Pietrzyk, Sylwia Pisarczyk, Anna Smolińska, Jessica Świątek,
    Roksana Szumilas, Wiktor Wężowicz –
    IV miejsce w Świętokrzyskiej Miniolimpiadzie
    ,,Turniej Gier i Zabaw dla uczniów klas I-III w Oleśnicy’’ pod patronatem Marszałka Województwa
    Świętokrzyskiego Pana Adama Jarubasa – 2014/2015
  • Roksana Szumilas – I miejsce w Gminnych Eliminacjach do XIII ,,Małego’’ Powiatowego Konkursu
    Recytatorskiego pod hasłem ,,Otwórzmy drzwi do fantazji’’ – 2015/2016
  • Roksana Szumilas – I miejsce, Kacper Bonar – II miejsce w Szkolnym Konkursie Piosenki
    Angielskiej – 2015/2016
  • Krystian Leśniak – I miejsce, Sandra Wolańska – II miejsce, Anna Smolińska –
    III miejsce w Szkolnym Konkursie Plastyczno – Literackim ,,List do Świętego Mikołaja’’ – 2016/2017
  • Roksana Szumilas, Bartosz Śnieżny, Maciej Gadawski – II miejsce w I Gminnym Konkursie
    Czytelniczym zorganizowanym przez Gminną Bibliotekę Publiczną oraz Gminny Ośrodek Kultury – 2016/2017
  • Bartosz Śnieżny – II miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim – 2016/2017
  • Roksana Szumilas – I miejsce, Jessica Światek – III miejsce, Bartosz Śnieżny –
    wyróżnienie (kl. IV-VI) w kategorii Soliści, Oliwia Koziara, Kamil Gruchała – I miejsce,
    Agata i Paulina Sagan – III miejsce w kategorii Zespoły (kl.IV-VI) w III Gminnym Konkursie
    Piosenki Angielskiej – 2016/2017
  • Maciej Gadawski – I miejsce w Szkolnym Konkursie Ortograficznym ,,Mistrz Ortografii’’ – 2016/2017

Absolwenci, którzy ukończyli przedszkole w 2013 roku,

obecnie są uczniami Publicznej Szkoły Podstawowej w Nowym Korczynie

  • Bartosz Mazur – wyróżnienie w Gminnym Konkursie Recytatorskim ,,Zwierzęta wokół nas” – 2013/2014
  • Zuzanna Kaczmarczyk, Nowak Natalia, Bartłomiej Piotrowski II miejsce
    w Szkolonym Konkursie Plastycznym ,,Jestem przyjacielem przyrody’’ – 2013/2014
  • Natalia Nowak, Bartłomiej Piotrowski, Antonina Stefańska – wyróżnienie
    w I Gminnym Konkursie Piosenki Angielskiej – 2013/2014
  • Julia Marek, Bartłomiej Piotrowski – udział w Konkursie Plastycznym organizowanym przez Agencję
    Rynku Rolnego w Kielcach ,, I dziewczyny

    i chłopaki wiedzą co to zdrowia smaki’’ – 2013/2014
  • Dawid Juszczyk – I miejsce w Eliminacjach XII ,,Małego’’ Powiatowego Konkursu Recytatorskiego
    klas 0-III ,,Rodzina razem się trzyma’’ – 2014/2015
  • Bartłomiej Piotrowski- II miejsce w II Gminnym Konkursie Piosenki Angielskiej – 2014/2015
  • Alicja Krzyżańska – I miejsce, Julia Marek – II miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym
    ,,Ziemia naszym domem” – 2014/2015
  • Natalia Borek, Miłosz Gwóźdź, Antonina Stefańska, Jakub Wawrzyk, Alan Zawada –
    IV miejsce w Świętokrzyskiej Miniolimpiadzie ,,Turniej Gier i Zabaw dla uczniów klas I-III w Oleśnicy’’
    pod patronatem Marszałka Województwa Świętokrzyskiego Pana Adama Jarubasa – 2014/2015
  • Alicja Jaroszek, Dawid Juszczyk, Alicja Krzyżańska, Julia Marek, Maja Modzelewska,
    Natalia Nowak, Bartłomiej Piotrowski, Antonina Stefańska –
    wzorowi uczniowie – 2014/2015
  • Alicja Krzyżańska – II miejsce w Gminnych Eliminacjach do XIII ,,Małego’’ Powiatowego Konkursu
    Recytatorskiego pod hasłem ,,Otwórzmy drzwi do fantazji’’ – 2015/2016
  • Bartłomiej Piotrowski – III miejsce w IV Powiatowym i XV Międzynarodowym Konkursie Czytelniczym
    ,,Lampo – prawdziwy przyjaciel’’ w Zbludowicach – 2015/2016
  • Natalia Nowak – III miejsce w Szkolnym Konkursie Piosenki Angielskiej – 2015/2016
  • Alicja Krzyżańska – II miejsce, Natalia Borek – III miejsce w Gminnym Konkursie
    Recytatorskim – 2016/2017
  • Bartłomiej Piotrowski II miejsce w kategorii Soliści (kl.II-III), Alicja Krzyżańska, Alicja Jaroszek,
    Natalia Nowak –
    II miejsce w kategorii Zespoły (kl. II-III) w XV Międzygminnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek
    w Solcu Zdroju – 2016/2017
  • Dawid Juszczyk – I miejsce (kl. II-III) w Eliminacjach Gminnych do XIV ,,Małego’’ Powiatowego Konkursu
    Recytatorskiego pod hasłem ,, Zdrowym ciele zdrowy duch’’ -2016/2017
  • Bartłomiej Piotrowski – I miejsce w Gminnych oraz II miejsce w Powiatowych Eliminacjach 40 Ogólnopolskiego
    Turnieju Wiedzy Pożarniczej ,,Młodzież zapobiega pożarom” – 2016/2017
  • Natalia Nowak – I miejsce (kl. 0-III) – w III Gminnym Konkursie Piosenki Angielskiej – 2016/2017
  • Alicja Jaroszek – I miejsce, Alicja Krzyżańska – II miejsce w Szkolnym Konkursie
    ,,Mały mistrz ortografii” – 2016/2017
  • Wawrzyk Jakub, Bartłomiej Piotrowski – wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie
    ,,Kangur Matematyczny 2017’’ – 2016/2017
  • Zuzanna Kaczmarczyk, Krzysztof Szafranek, Patryk Konopka i Bartosz Mazur zajęli II miejsce,
    Natalia Nowak, Alan Zawada, Miłosz Gwóźdź i Dawid Juszczyk wzięli udział w konkursie plastycznym
    „Bawię się w sport” w kategorii II- Maskotka „Świętopiłka” w ramach projektu „Dziecięca piłka ręczna”.

     Absolwenci, którzy ukończyli przedszkole w 2014 roku,

obecnie są uczniami Publicznej Szkoły Podstawowej w Nowym Korczynie

  • Izabela Juszczyk, Julia Żmija – udział w Eliminacjach XII ,,Małego’’ Powiatowego Konkursu Recytatorskiego
    klas 0-III ,,Rodzina razem się trzyma’’ – 2014/2015
  • Amelia Górna, Oliwia Stankiewicz – I miejsce, Aleksandra Tomf, Aleksandra Jaroszek
    III miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym ,,Ziemia naszym domem” – 2014/2015
  • Izabela Juszczyk, Jakub Dybała, Maria Piotrowska, Amelia Górna, Aleksandra Tomf,
    Agnieszka Sadowska, Anna Parlak –
    wyróżniający się uczniowie – 2014/2015
  • Izabela Juszczyk – I miejsce (kl.0-I), Jakub Bugdalski-II miejsce (kl.II-III)
    w Eliminacjach Gminnych do XIV ,,Małego’’ Powiatowego Konkursu Recytatorskiego pod hasłem
    ,, Zdrowym ciele zdrowy duch’’ -2016/2017
  • Natalia Smulikowska – III miejsce w Szkolnym Konkursie ,,Mały mistrz ortografii” – 2016/2017
  • Oliwia Stankiewicz, Natalia Smulikowska,– Laureat w kategorii Żaczek , Jaroszek Aleksandra
    bardzo dobry wynik, Piotrowska Maria, Bugdalski Jakub – wyróżnienie w Międzynarodowym
    Konkursie ,,Kangur Matematyczny 2017’’ – 2016/2017
  • Jakub Bugdalski – III miejsce, Oliwia Stankiewicz – wyróżnienie w V Powiatowym
    i XVI Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym ,,Puchatek moim przyjacielem’’ – 2016/2017

 Absolwenci, którzy ukończyli przedszkole w 2015 roku,

obecnie są uczniami Publicznej Szkoły Podstawowej w Nowym Korczynie

  • Kornelia Dziewit – udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym ,,Dzieciństwo bez próchnicy’’ – 2015/2016
  • Mateusz Ciepliński – II miejsce (kl.0-I) w Eliminacjach Gminnych do XIV ,,Małego’’ Powiatowego
    Konkursu Recytatorskiego pod hasłem ,, Zdrowym ciele zdrowy duch’’ -2016/2017
  • Bartosz Kaczmarczyk, Nadia Zawada, Kornelia Dziewit – I miejsce, Franciszek Zych –
    II miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym ,,Owoce i warzywa – to na zdrowie wpływa’’ – 2016/2017

 

Absolwentka, która ukończyła przedszkole w 2013 roku,

a obecnie jest uczennicą Szkoły Podstawowej w Brzostkowie

 

  • Maja Kaczmarczyk – III miejsce w I Gminnym Konkursie Piosenki Angielskiej -2013/2014

 

Absolwent, który ukończył przedszkole w 2013,

a obecnie jest uczniem Szkoły Podstawowej w Starym Korczynie

  • Kacper Bartkowiak – III miejsce w III Gminnym Konkursie Piosenki Angielskiej – 2016/2017