27 czerwca dobiegł końca rok szkolny 2024/2025. Dla wielu uczniów był to rok wytężonej nauki, egzaminów, konkursów, licznych sukcesów, czasami drobnych porażek,
o których już nie pamiętamy. Każdy dzień tego roku był inny, ciekawy i niepowtarzalny,
przecież poza nauką i licznymi obowiązkami były też ważne wydarzenia integrujące młodzież,
uroczyste akademie, akcje charytatywne, szkolne konkursy, zawody sportowe
i wycieczki. Dzięki tym licznym przedsięwzięciom uczniowie rozwijali swoje pasje
i zainteresowania, uzyskali nie tylko bardzo dobre i celujące oceny na świadectwie, ale mogli
też poszczycić się licznymi sukcesami w olimpiadach i konkursach.
W tym uroczystym dniu nadszedł więc czas, aby nagrodzić tych, którzy wytrwale pracowali
przez cały rok szkolny i zyskali miano bardzo dobrego ucznia. Otrzymali oni dyplomy i nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców, natomiast laureaci konkursów oraz uczniowie z tytułem wzorowego ucznia zostali nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami i książkami ufundowanymi
przez Burmistrza Miasta i Gminy Nowy Korczyn- Pana Pawła Zagaję,
za co serdecznie Panu Burmistrzowi dziękujemy.
Nagrodzeni zostali też uczniowie pracujący w sklepiku szkolnym, natomiast ci,
którzy reprezentowali szkołę w zawodach sportowych, otrzymali pamiątkowe medale.
Nagrody książkowe otrzymali też uczniowie, którzy pełnili zaszczytne funkcje asysty
i chorążego Pocztu Sztandarowego.
Podziękowania wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły za trud włożony
w wychowanie oraz edukację dzieci i młodzieży złożyli Pani Dyrektor Diana Witkowska
oraz Pan Burmistrz Paweł Zagaja, który pogratulował również uczniom licznych sukcesów.
Serdecznie podziękował też członkom Pocztu Sztandarowego. Podkreślił, jak ważną i piękną pełnili funkcję, reprezentując szkołę podczas licznych uroczystości organizowanych
na terenie Miasta i Gminy Nowy Korczyn, za co jest im bardzo wdzięczny.
Uroczyste zakończenie roku to również doskonały moment, aby podziękować tym, którzy odchodzą na zasłużone emerytury. Słowa uznania i podziękowania usłyszały cztery panie,
przed którymi rozpoczyna się nowy etap życia- bez pracy zawodowej.
Mamy nadzieję, że będzie on nadal pełen ciekawości życia i pasji, ale przede wszystkim zdrowia.
Ostatni dzień nauki roku szkolnego 2024/2025 zakończył się w klasach na spotkaniu
z wychowawcami, a potem rozpoczęły się już długo wyczekiwane wakacje.
Życzymy Wszystkim udanego wypoczynku i do zobaczenia we wrześniu!


























































































