„… W karnawale, w karnawale
Dzieci bawią się wspaniale,
W karnawale każdy chce
Tańczyć, śpiewać, bawić się”.

 

         Dnia 5 lutego 2026 roku  w naszej szkole odbył się radosny „Bal karnawałowy”,
który dostarczył dzieciom wielu niezapomnianych wrażeń. Sala gimnastyczna została pięknie udekorowana kolorowymi girlandami i balonami, tworząc wyjątkową, bajkową
atmosferę sprzyjającą wspólnej zabawie.

        Uczniowie oraz przedszkolaki przybyli na bal w niezwykle pomysłowych i barwnych przebraniach. Wśród uczestników można było spotkać księżniczki, wróżki, policjantów, superbohaterów oraz postacie
z ulubionych bajek. Dzieci z radością brały udział w tańcach, zabawach integracyjnych
oraz korowodach prowadzonych przy wesołej muzyce.

        Wydarzenie przebiegało w serdecznej i bezpiecznej atmosferze, a uśmiechy na twarzach dzieci
były najlepszym dowodem na to, jak bardzo czekały na ten dzień.
Bal karnawałowy był doskonałą okazją do integracji społeczności szkolnej
oraz wspólnego, radosnego świętowania.

Oddziały przedszkolne

Klasy I-III

Klasy IV- VIII