Konsultacje nauczycieli w okresie nauczania zdalnego
Klasy I-III, edukacja przedszkolna
- Górak Anna- poniedziałek- piątek 9.00- 13.00 annagorak0103@wp.pl
- Gaweł Dorota- poniedziałek- piątek 9.00- 13.00 –dorotag02@gmail.com
- Kostka Danuta poniedziałek – piątek 8.30- 13.00-danuta-kostka1@wp.pl
- Marek Anna- poniedziałek – piątek 8.00- 13.00 ania549@op.pl
- Poborca Anita-poniedziałek – piątek 8.30- 13.00- anitapoborca@op.pl
- Strzelecka Urszula- poniedziałek- piątek 9.00- 13.00 u.strzelecka@op.pl
- Woźniak Bogusława- poniedziałek- piątek 9.00- 13.00 -bogusia282@op.pl
- Ziętara Bogusława- poniedziałek- piątek 9.00- 13.00 – bogna33@vp.pl
- Agnieszka Kowalska- poniedziałek- piątek 9.00- 13.00- agakowalska3@o2.pl
- Marta Gajek – poniedziałek- piątek 9.00- 13.00 martagajek000@gmail.com
- Agata Pasternak – agats_@vp.pl
Klasy IV- VIII
- Małgorzata Wach – poniedziałek, wtorek, 8.00 – 12.00 malgorzata.wach3@gmail.com
- Barbara Kanicka – poniedziałek – piątek 8 00 -11.00 bkanicka@gmail.com
- Jolanta Kulik – poniedziałek, piątek 9.00 – 12.00 jolantakulik45@gmail.com
- Aneta Prasałek – środa 7:45 – 10:20, piątek 7:45 – 9:25 anetaprasalek@gmail.com
- Zofia Dybała – Nowak – wtorek, środa, czwartek 9.00 – 12.00 sophie.d@wp.pl
- Monika Kaszuba – czwartek 8.00 – 9. 30 monika3152@op.pl
- Zbigniew Sadowski – codziennie 8:00 – 10.00 sadowskiz@op.pl
- Barbara Gajda – piątek 12.30 -14.05, środa 11.35-12.20 barbara.gajda@vp.pl
- Barbara Bonar – wtorek, czwartek 9.00- 10.00, klasa 6a: codziennie od 8:00-14:00 barbarabonar@op.pl
- Maria Błach – poniedziałek 11.30 – 13.00 mariablach@op.pl
- Paweł Kulik – poniedziałek , środa 9.00 – 12.00 pkulik13@wp.pl
- Artur Grzesiak – poniedziałek, piątek 11.00 -12.00 info@bodymaniak.tbu.pl
- Leszek Chrobot – poniedziałek, środa, piątek – 8.00 -13.00 leszekchrobot@gmail.com
- Witkoś Barbara – wtorek, środa, piątek 8.00 – 12.00 basia.witkos@wp.pl
- Krzysztof Błach – środa 13:00 – 13:30 kblach@onet.eu
- Bernadeta Gajda – czwartek 9:35 – 11:15, piątek 10:30-12:30 benia1624@wp.pl
- Małgorzata Jasiak – wtorek 9:00 -12:00 malgorzatajas7@gmail.com
- Artur Jaroszek – poniedziałek, piątek 8:00-9:00 jaroszekartur@op.pl
- Małgorzata Stefańska – poniedziałek, piątek 9:00-10:00 sgoska55@op.pl
- Paweł Majewski – wtorek 9:00-11:00 kspawelmajewski@gmail.com
- Agata Boduszek – wtorek, czwartek 11:00-12:00, czwartek 12:00-13:00 agataboduszek@op.pl
- Izabela Błaszczyk-Pałys – poniedziałek 18:00-20:00 izb1@wp.pl
- Aleksandra Jagielska – poniedziałek-piątek 8:00-12:00 abjagielska@gmail.com
- Małgorzata Łuczka – poniedziałek-piątek 8:00-14:00 malgorzata1966@op.pl
- Katarzyna Masłowska – środa, piątek 13:00-15:00 maslowskak@wp.pl
- Justyna Grzesiak – poniedziałek, środa, piątek 12:00-14:00 justyna2702-77@o2.pl
- Danuta Kostka poniedziałek-piątek 9:00-12:00 danuta-kostka1@wp.pl
- Ewelina Pytlik – poniedziałek 9:00-13:00 ewelina007q@interia.pl
- Agnieszka Zapiórkowska – poniedziałek 9:00-12:00 a.zapiorkowska@onet.eu